10 narzędzi, które zmienią grafiki w prawdziwe dzieła sztuki

Kultura obrazkowa sprawiła, że użytkownik w mgnieniu oka skanuje treści, i bardziej dociera do niego wizualna strona projektu. Obrazki, gify, filmiki to treści bardziej atrakcyjne od zwykłego tekstu. Redaktorzy Bloga eholiday.pl, wzięli na warsztat narzędzia, które pomagają w pozyskiwaniu i tworzeniu ciekawych obrazów i multimediów. Oto ich propozycje.

Canva umożliwia użytkownikowi nie tylko przygotowanie postów na bloga czy na Facebooka, ale także projekt plakatu, papieru firmowego, certyfikatu czy prezentacji na szkolenie.

 

 

 

 

 

Adparlor sprawdzi się wówczas, gdy będziecie mieli pomysł na post w mediach społecznościowych, ale nie będziecie przekonani, że ta kreacja będzie się odpowiednio prezentować. Adparlor pomaga zwizualizować taki content bez konieczności angażowania grafika.

 

 

 

 

– ciekawa baza zdjęć w wysokiej rozdzielczości, do dowonego użytku

 

 

 

 

 - świetny zbiór ikon i grafik wektorowych.

 

 

 

 

Bardzo dobry edytor do tworzenia ilustracji w mediach społecznościowych zawiera obszerną biblioteka darmowych zdjęć do wykorzystania.

 

 

 

 

 

 

bardzo proste i szybkie narzędzie do tworzenia atrakcyjnych grafik, cytatów etc., które świetnie nadają się na Facebooka, Pinteresta czy Instagrama.

 

 

 

 

 

kompresuje duże pliki graficzne bez straty jakości.

 

 

 

 

 

 

 

aplikacja umożliwiająca tworzenie atrakcyjnych grafik w 3D.

 

 

 

 

 

 

zmieni Twoje zdjęcia w fantastyczny pokaz slajdów czy prezentację wideo.

 

Źródło: Blog eholiday.pl, data dostępu: 07.06.2017

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×