ABC inwestycji hotelowych 2018/2019

ABC Inwestycji Hotelowych 2018/2019, to raport wydany przez redakcję „Hotelarza”, którego przeznaczeniem jest pomoc inwestorom wkraczającym w branżę hotelarską, natomiast tym, którzy od wielu lat w niej działają, publikacja pozwoli uporządkować swoją wiedzę.

Raport zawiera informacje między innymi o tym co trzeba wiedzieć, gdy rozważa się podpisanie umowy o zarządzanie z globalną siecią hotelową lub niezależnym operatorem, oraz jak mądrze zaprojektować pokój hotelowy.

Autorzy raporty piszą również o tym jak przygotować się do inwestycji hotelowej i uniknąć podstawowych błędów czyhających na początkujących inwestorów, na co zwrócić uwagę kupując hotel, jakie są najnowsze rozwiązania w dziedzinie budowy hoteli, jak na przykład budownictwo modułowe, jak efektywnie inwestor powinien współpracować z pracownią architektoniczną i czego od niej wymagać, a także jak stworzyć zaplecze SPA&wellness i dobrać całe wyposażenie do hotelu.

Zobacz raport

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×