Czego Recepcjoniście robić nie wolno?

Drodzy recepcjoniści, wasza praca nie jest ani łatwa ani trudna. Miewacie wiele obowiązków, wykonujecie różne czynności, niekiedy niezwiązane z zasadniczymi obowiązkami recepcjonisty. Prawdą jest że miewacie mnóstwo pracy i że trafiają się zmiany na których można 'umrzeć z nudów'.

Wasza praca bez dwóch zdań jest niełatwa psychicznie i wymaga żelaznego charakteru, świetnej organizacji a nade wszystko: lubienia innych ludzi i odpowiedzialności. I wiek w jakim jesteście ma niewielkie znaczenie, i nie jest prawdą, że im recepcjonista starszy - tym lepszy. Reguły nie ma.

I jest też sfera, o której niekiedy zapominacie: to, czego pod żadnym pozorem Wam nie wolno, mimo że zaniechania jakie robicie Waszym zdaniem nie mają dużej wagi, nie mają dużego znaczenia. W tym właśnie rzecz, że Wasze zdanie nie ma znaczenia, a nie czynności czy zadania na nie-wy-ko-ny-wa-nie których się decydujecie. Wasze zdanie nie ma znaczenia. Jest zupełnie nieważne.

Dowiedz się więcej, przeczytaj cały artykuł.

Źródło: e-hotelarstwo.com, data dostępu: 10.03.2016

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×