Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń

Ministerstwo Sportu i Turystyki zaprasza do wzięcia udziału w seminarium z udziałem przedstawicieli Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO).

 

 

Seminarium pn. „Członkostwo Afiliowane w Światowej Organizacji Turystyki - możliwości i korzyści dla podmiotów prywatnych i stowarzyszeń” odbędzie się 4 grudnia 2017 r. w godz. 10:00-15:00 w Hotelu Regent, przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie.

Podczas seminarium przedstawiciele Światowej Organizacji Turystyki (UNWTO) zaprezentują działania Organizacji  oraz przybliżą zasady uczestnictwa w programie członków afiliowanych przeznaczonym dla instytucji prywatnych i publicznych z sektora turystyki.

Zapewniamy tłumaczenie symultaniczne z języka angielskiego na język polski.

Celem rejestracji na wydarzenie prosimy o wypełnienie krótkiego kwestionariusza, który znajduje się pod adresem: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD. Po uzupełnieniu kwestionariusza zostaną Państwo przeniesieni na stronę rejestracji. Prosimy o wypełnienie jednego kwestionariusza na instytucję niezależnie od liczby zgłoszonych uczestników na spotkanie.

Światowa Organizacja Turystyki jest organizacją wyspecjalizowaną ONZ odpowiedzialną za promocję zrównoważonej i powszechnie dostępnej turystyki. Jej członkami jest 158 państw, 6 terytoriów i ponad 500 członków afiliowanych reprezentujących sektor prywatny, instytucje edukacyjne, stowarzyszenia branżowe i władze turystyczne różnych szczebli. Polska jest członkiem założycielem UNWTO.

Strona www członków afiliowanych UNWTO: http://affiliatemembers.unwto.org/

Ankieta dla uczestników: https://profitest.pl/s/12912/sqhrwpqD

Zachęcamy do zapoznania się z dołączonym poniżej programem wydarzenia.

https://msit.gov.pl/download/1/13714/ProgramSeminariumUNWTO.pdf

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×