DworzecOnline w nowej formule

Witryna internetowa systemu sprzedaży biletów autokarowych DworzecOnline.pl uzyskała nowy wygląd i dodatkowe funkcjonalności. Oprócz nowej szaty graficznej oferuje bardziej przejrzystą, intuicyjną i przyjazną dla użytkowników strukturę, która zapewni łatwiejszą orientację oraz szybszy proces zakupu biletów autobusowych.

 

Dzięki wprowadzonym zmianom korzystanie z portalu DworzecOnline.pl stanie się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Jakie zmiany zaszły na Dworcu Online?

1. Nowa architektura informacji na portalu – uproszczono i uporządkowano potrzebne informacje w nowym menu głównym. Zmniejszono liczbę zakładek oraz uporządkowano potrzebne dla podróżujących informacje w dużo wygodniejszy i bardziej przejrzysty sposób.

2. Zaprojektowano nowy wygląd wyników wyszukiwania – nowa i przejrzysta forma prezentacji dostępnych połączeń ułatwi i przyspieszy znalezienie najdogodniejszego połączenia.

3. Nowa wersja mobilna – zaprojektowano zupełnie nową wersję mobilną zgodnie z najnowszymi standardami, dzięki czemu zakup biletu z telefonu stanie się prostszy
i bardziej intuicyjny.

4. Możliwość logowania w trakcie procesu zakupu – dla wygody użytkownia dodano w 3 kroku możliwość zalogowania na własne konto, a także czytelną informację czy zakup odbywa się jako klient zalogowany czy niezalogowany.

5. Informacja o wybranym miejscu siedzącym widoczna w koszyku – aby móc jeszcze lepiej kontrolować swoje zamówienie dodano informację o wybranym numerze miejsca siedzącego.

6. Ujednolicono i unowocześniono szatę graficzną - od teraz cała strona będzie w jednolitej i spójnej kolorystyce dla jeszcze większego komfortu użytkowania.

7. Informacja o adresie e-mail oraz nr telefonu, na które zostaną wysłane bilety – dodano na stronie z potwierdzeniem statusu płatności dodatkowe informacje o adresie e-mail oraz numerze telefonu, na jaki zostaną wysłane bilety. W tym miejscu zawsze można sprawdzić czy na pewno zostały dobrze wpisane wszystkie dane. Jeżeli zobaczysz, że nastąpiła pomyłka - użytkownik ma możliwość skontaktowania się z administratorem strony.

Źródło: DworzecOnline.pl, data dostępu: 7.10.2020

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×