European Best Destination 2020 - zagłosuj na Polskę!

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto, które nominowane zostało do udziału w prestiżowym konkursie o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020).

Konkurs organizowany jest od 2009 roku przez międzynarodową organizację z siedzibą w Brukseli, której celem jest promocja kultury i turystyki w Europie.

Bydgoszcz znalazła się wśród 20 celów podróży wybranych przez EBD: Rzym, Rotterdam, Sibiu, Ateny, Berlin, Colmar, Menorca, Tbilisi, Praga, Cork, Heviz, Wiedeń, Paryż, Rochefort (EDEN), Rijeka, Madryt, Cascais, Reykjavik, Namur.

Wierzymy, że dobry wynik Bydgoszczy może przyczynić się do wzrostu liczby turystów odwiedzających nie tylko nasze miasto, ale także inne regiony kraju.

Głosowanie trwa od 15 stycznia do 5 lutego 2020 roku. Z jednego IP można oddać tylko 1 głos na tydzień.

>> Głosuj na Bydgoszcz tutaj <<

(https://www.europeanbestdestinations.com/european-best-destinations-2020/)

„Bydgoszcz to idealne miejsce dla podróżników chcących odkrywać prawdziwe miasta z prawdziwymi ludźmi i chcących doświadczyć czegoś niezwykłego.” – Tak uzasadnia nominację Bydgoszczy Maximilien Lejeune, dyrektor European Best Destinations.

Inne polskie miasta, które w ostatnich latach brały udział w konkursie:

- 2017 rok - Gdańsk - trzecie miejsce

- 2018 rok - Wrocław - pierwsze miejsce

- 2019 rok - Poznań - piąte miejsce

Więcej o Bydgoszczy na www.visitbydgoszcz.pl

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×