Findbed - Płać ile chcesz za noclegi w Polsce

Na rynku hotelarskim debiutuje właśnie Findbed – pierwszy w Polsce serwis internetowy, który pozwala wyszukać nocleg po cenie zasugerowanej przez użytkownika. Rozwiązanie jest skierowane do wszystkich osób, które cenią sobie wygodę i wysoką jakość obsługi, ale nie chcą za nią przepłacać.

Findbed.pl to platforma internetowa, która pozwala szybko i łatwo zaproponować swoją cenę za nocleg. Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, użytkownik strony określa ilość osób, miejscowość, termin przyjazdu i to co najważniejsze, czyli cenę jaką jest w stanie przeznaczyć za dobę. Wypełniony formularz jest następnie przesyłany do obiektów znajdujących się w bazie. Osoby decyzyjne w obiektach wypoczynkowych mają możliwość odrzucenia oferty lub jej akceptację.


Po kilku godzinach, osoba poszukująca noclegu za pośrednictwem Findbed.pl otrzymuje pełną listę obiektów, które zaakceptowały proponowane warunki cenowe. Następnie użytkownik, powołując się na numer referencyjny ogłoszenia kontaktuje się z wybranym obiektem i dokonuje rezerwacji.


Findbed nie wymaga od użytkownika skomplikowanej rejestracji, jedyne dane które potrzebuje serwis to adres e-mail. Findbed chroni tożsamość użytkownika i nie przekazuje tych danych obiektom noclegowym.

Więcej: https://www.findbed.pl/#howitworks

NIE TYLKO DLA DYKTUJĄCYCH CENĘ

Serwis Findbed poza osobami, które podróżują i poszukują noclegu, skierowany jest do właścicieli obiektów noclegowych. Menedżerowie oraz ich właściciele w całej Polsce mogą dołączyć do bazy, która jest dostępna w serwisie Findbed.pl
W ofercie dla obiektów, na tle innych serwisów, Findbed wyróżnia się brakiem prowizji oraz możliwością dopasowania oferty do danego użytkownika.

Zapewnia również prywatność w komunikacji między użytkownikiem, a obiektem noclegowym. W ramach pakietu współpracy, serwis Findbed zapewnia nie tylko pośrednictwo pomiędzy osobą poszukującą noclegu a obiektem, ale również promocję w Internecie oraz serwisach społecznościowych, a także darmową pomoc techniczną.

Obecnie znajdują się w niej m.in. Hotel Prezydent**** z Krynicy Zdrój, krakowski Lorenzo Hotel*** czy Hotel Wieniawa** z grupy Hotele Wam

Więcej: https://www.findbed.pl/dla-obiektow

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×