Forum Informacji Turystycznej - materiały szkoleniowe

W dniach 2-4 grudnia 2015 r. w GrandHotel Tiffi w Iławie odbyło się posiedzenie Zarządu i Walnego Zgromadzenia Forum Informacji Turystycznej.

Spotkanie, w którym uczestniczyło łącznie 50 osób w tym 41 członków FIT mających prawo głosu, zostało zorganizowane we współpracy z Warmińsko-Mazurską Regionalną Organizacją Turystyczną.


Na Forum poruszane były tematy kluczowe z punktu widzenia funkcjonowania informacji turystycznej w Polsce. Największe zainteresowanie budził blok dyskusyjny „PSIT – stan obecny i wyzwania przyszłości”, podczas którego dyskutowano m.in. o social mediach, kadrach w „it” oraz komercjalizacji. Dobre praktyki w zakresie tworzenia i rozwoju regionalnych systemów „it” zaprezentowali dyrektorzy dwóch ROTów – Agnieszka Sikorska (Śląska Organizacja Turystyczna) i Justyna Szostek (Warmińsko-Mazurska Regionalna Organizacja Turystyczna).

Pobierz prezentacje:

Walne FIT POT_ Iława_ 2015_M. Pałach

Pakiety turystyczne 2015_A.Sikorska

Tworzenie regionalnego systemu it_J. Szostek

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×