IGHP przygotowuje nowe szkolenia dla hotelarzy w 2022 roku

Blisko 250 branżowych szkoleń zaplanowała na 2022 rok Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Wśród tematów będą bestsellery z poprzednich edycji szkoleń oraz kilka nowości, m.in. HACCP, a także szkolenie w języku ukraińskim. Pierwsze warsztaty odbędą się w kwietniu.

 

– To będzie bardzo intensywny rok dla IGHP w obszarze edukacji. Planujemy szkolenia zarówno w formule otwartej jak i zamkniętej w ponad 20 miastach w Polsce – mówi Marcin Mączyński, sekretarz generalny IGHP.

Szkolenia IGHP prowadzą uznani eksperci branżowi łączący wiedzę z wieloletnią praktyką. Z niektórymi Izba kontynuuje współpracę, inni zadebiutują w gronie autorów szkoleń IGHP w najbliższych tygodniach – podkreśla Mączyński. Wśród ekspertów IGHP są m.in. Kris Głąbiński, Karol Weber, Agnieszka Maszner-Paprocka czy Wojciech Fronczak.

Na 2022 rok Izba zaplanowała szkolenia m.in. z HACCP, housekeepingu (w nowej formule), social media, zarządzania i obsługi operacyjnej w hotelu, szkolenia kucharskie, kelnerskie, a także ze skutecznego dialogu z pracownikiem (połączone z konsultacjami indywidualnymi) oraz z budżetowania.

Szczegóły dotyczące tematów szkoleń i aktualnego harmonogramu znajdują się na stronie internetowej www.szkoleniaIGHP.com. Bieżących informacji udziela również biuro IGHP pod adresem mailowym ighp@ighp.pl

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×