Menedżer Hotelu - STUDIA PODYPLOMOWE W KRAKOWIE

Menedżer hotelu – pierwsze w Polsce całkowicie praktyczne studia podyplomowe dla branży turystycznej – cieszą się coraz większą popularnością wśród kadry zarządczej. Niebawem kolejny rocznik odbierze dyplomy potwierdzające najwyższe kompetencje w zakresie zarządzania obiektami hotelowymi. Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii rozpoczyna nabór do kolejnej, czwartej edycji.

 

wlodek

Menedżer hotelu to 2 semestry i 198 godzin wysokospecjalistycznych zajęć prowadzonych w Krakowie przez największe nazwiska w branży. To właśnie one przyciągnęły do Wyższej Szkoły Turystyki i Ekologii hotelarzy z całej Polski.

–„Umiejętność postępowania z ludźmi jest takim samym towarem handlowym jak cukier czy kawa. I zapłacę za tę umiejętność więcej niż za jakąkolwiek inną pod słońcem.” Te słowa J. D. Rockefeller’a pozostają nadal żywe – mówi Marcin Ziobro, dyrektor generalny Hilton Garden Inn Kraków Airport i współtwórca programu studiów podyplomowych Menedżer hotelu. – O sukcesie hotelu decyduje przede wszystkim to, czy menedżer będzie umiał zmotywować zespół, zorganizować jego pracę, wprowadzić innowacje i zadbać o promocję. Do tej pory wydawało się, że trzeba się z tym urodzić. Nasze studia pokazują, że można się tego nauczyć i to w krótkim czasie – dodaje.

Więcej informacji na: http://www.wste.edu.pl/dla-kandytatow/menedzer-hotelu-studia-podyplomowe

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×