New Trends in Tourism wspiera branżę

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom branży turystycznej organizatorzy zdecydowali się na wyjątkowy krok. Ceny uczestnictwa w tegorocznej edycji New Trends in Tourism zostały obniżone aż o 95%, natomiast członkowie GOT mogą liczyć na zupełnie bezpłatny udział.

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że ostatnie 1,5 roku było dla turystyki bardzo ciężkie. To jeden z najbardziej dotkniętych pandemią sektorów. W tej sytuacji nowa, użyteczna wiedza jest niezwykle cenna. Rozumiemy także, że kondycja finansowa branży nie jest najlepsza, a liczne podmioty są zmuszone do cięcia wydatków. Przeprowadziliśmy dedykowane badanie opinii naszych partnerów i wsłuchując się w ich głos, zdecydowaliśmy się na ten krok.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w NTT. Wiedza, którą można zdobyć dzięki tej konferencji będzie nieoceniona na drodze do wychodzenia z kryzysu. Nasi prelegenci mają doświadczenie w radzeniu sobie ze skutkami pandemii. Przykład Tel Awiwu z pewnością będzie cenny i inspirujący, a przecież to tylko jeden z wielu paneli.

*osoby które już dokonały rejestracji otrzymają zwrot odpowiedniej sumy. Prosimy napisać w tej sprawie na register@newtrendsintourism.com

Kod rabatowy dla branży (95%) – NTT95

#WSPIERAMYBRANZE

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×