Nowa aplikacja turystyczna - MonumentApp

Polska Organizacja Turystyczna oraz Narodowy Instytut Konserwacji Zabytków będą współpracować w zakresie promocji polskich zabytków. Obie instytucje podpisały deklarację o współpracy przy budowie i rozwoju aplikacji MonumentApp oraz portalu i magazynu „Spotkania z Zabytkami”.

Aplikacja poświęcona zabytkom MonumentApp oraz portal spotkaniazzabytkami.pl i kwartalnik „Spotkania z Zabytkami” to narzędzia, dzięki którym nie tylko pasjonaci historii będą mogli korzystać ze świetnej bazy obiektów turystycznych i noclegowych, ale także inspiracji i wiedzy o najważniejszych obiektach historycznych w Polsce.

Zachęcamy Państwa pobrania aplikacji MonumentApp, dzięki której poznacie tajemnicze i historyczne miejsca. Zwiedzanie z aplikacją będzie wygodniejsze i intuicyjne m.in. możecie wykorzystać już przygotowane trasy zwiedzania oraz tworzyć własne.

W opisach obiektów znajdziecie przydatne, praktyczne informacje np. o przewidywanym czasie zwiedzania czy dostępności dla turystów. Ponadto funkcja aplikacji umożliwia dodawanie i przygotowanie własnych propozycji tras i opisów.
 
Link do oficjalnej strony aplikacji:
https://nikz.pl/aplikacja/

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×