Nowa inicjatywa Polskiej Organizacji Turystycznej - cykl webinarów dla biur podróży

Z powodu pandemii na znaczeniu zyskała turystyka krajowa. Widzą to także touroperatorzy i biura podróży, które chcą rozwijać swoją ofertę sprzedażową.

By wyjść naprzeciw oczekiwaniom branży Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna cykl webinarów, w ramach których poszczególne województwa przedstawią walory turystyczne swoich regionów. W obecnych czasach wielu turystów decyduje się na kupowanie podróży u profesjonalnych organizatorów turystyki. Wynika to z tego, że touroperatorzy i biura podróży którzy zabezpieczają turystów na wypadek rezygnacji, zmian w rezerwacjach czy innych trudności.

Cykl webinatów skierowany jest do przedsiębiorstw, które posiadają w swojej ofercie sprzedażowej krajowe produkty turystyczne lub mają w planach wprowadzić je do oferty. Spotkania będą organizowane raz w tygodniu – co piątek od 26 lutego br. Podczas jednego webinaru zaprezentują się 4 województwa.  Polska Organizacja Turystyczna liczy na to, że podczas spotkań online prezentujący i przedsiębiorcy  turystyczni nawiążą kontakty, które zaowocują stałą współpracą po zakończeniu cyklu webinarów.

Harmonogram:

26 lutego (woj. lubelskie, woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. świętokrzyskie)

5 marca (woj. dolnośląskie, woj. wielkopolskie, woj. opolskie, woj. śląskie)

12 marca (woj. podlaskie, woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie, woj. zachodniopomorskie)

19 marca (woj. kujawsko-pomorskie, woj. łódzkie, woj. mazowieckie, woj. lubuskie)

Biura podróży zainteresowane udziałem w webinarach prosimy o kontakt na adres mailowy: joanna.turek@pot.gov.pl

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×