Nowy portal turystyczny Dolnego Śląska

Dolnośląska Organizacja Turystyczna, we współpracy z samorządem województwa dolnośląskiego, oraz władzami Wrocławia stworzyła portal, za pomocą którego turyści będą mogli nie tylko zdobywać informacje, ale i rezerwować wycieczki po Dolnym Śląsku. Od teraz jednak odkrywanie walorów Dolnego Śląska stało się prostsze, niż kiedykolwiek. Wystarczy wejść na portal www.dolnyslask.travel.pl.

W serwisie można nie tylko znaleźć informacje na temat miejsc i atrakcji turystycznych, ale też kupić pakiety turystyczne obejmujące zwiedzanie i noclegi w hotelach i pensjonatach (z podziałem na Wrocław i Dolny Śląsk).

Wycieczki rezerwuje się tak jak w klasycznym biurze podróży – wyjaśnia urząd. Touroperatorem jest Dolnośląska Organizacja Turystyczna. Co ważne, oferta została zaprojektowana tak, aby umożliwić zrealizowanie rządowego bonu turystycznego.

Miejscowości wypoczynkowe potrzebują naszego wsparcia. Czas powolnego odmrażania branży turystycznej to dobry moment, by wykorzystać wszelkie narzędzia do promocji wycieczek po Dolnym Śląsku. Jestem głęboko przekonany, że nowa platforma realnie wpłynie na wzrost liczby turystów w naszym regionie. Oferujemy gotowy produkt turystyczny, który uwzględnia noclegi i atrakcyjny program zwiedzania – mówi członek zarządu województwa dolnośląskiego i prezes Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej Paweł Wybierała.

Kolejną bardzo ciekawą funkcjonalnością portalu jest sklep internetowy. Interesujące nas przedmioty kupujemy płacąc klasycznym przelewem, a paczkę odbieramy później w jednym z paczkomatów InPost.

- Przez portal dolnyslask.travel.pl kupić można zarówno produkty regionalne, jak na przykład cenione na całym świecie wyroby z ceramiki bolesławieckiej, jak i różnego rodzaju wydawnictwa związane z regionem, przewodniki, upominki i bilety do wielu dolnośląskich atrakcji. Wszystkich ofert na stronie, łącznie z pakietami pobytowymi, mamy w tej chwili już ponad tysiąc. Jednak nie jest to zamknięta lista. Każdy dolnośląski przedsiębiorca działający w branży turystycznej może dołączyć do tego projektu, wystarczy skontaktować się z Dolnośląską Organizacją Turystyczną i omówić szczegóły współpracy. A wszystkich zainteresowanych przyjazdem na Dolny Śląsk, zapraszamy do odwiedzenia i poznawania regionu – mówi Patryk Wild, radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Więcej na https://dolnyslask.travel.pl/

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, data dostępu: 10.02.2021

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×