Ogródek - ważny element restauracji

Podnosi atrakcyjność lokalu i w sezonie dodatkowo przyciąga klientów. Ogródki są swoistą wizytówką, reklamą, dlatego też należy odpowiednio zadbać o ich wizerunek, aby zachęcały a nie odstraszały swoim wyglądem potencjalnych klientów.

Niezbędne jest zatem staranne zaplanowanie takiego miejsca, jego zaaranżowanie zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Mając to na względzie należy wybrać odpowiednie wyposażenie ogródka, najlepiej nawiązujące do wystroju restauracji. Nie można przy tym zapomnieć o jakości mebli, które muszą być wytrzymałe i sprawdzać się w różnych warunkach atmosferycznych - przy słonecznej, ale też wietrznej czy deszczowej pogodzie.

Wybór stolików, krzeseł jest dosyć duży na rynku, restauratorzy mają do dyspozycji meble wykonane z różnorodnych materiałów, jak chociażby ratanowe, drewniane, plastikowe czy żeliwne. Nie można także zapomnieć o parasolach chroniących od słońca i deszczu, które również mogą służyć jako narzędzie marketingowe, bowiem łatwo na nich zamieścić logo lub inne napisy reklamowe.

Przeczytaj cały artykuł

Źródło: horecanet.pl, data dostępu: 09.06.2015

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×