PARP: "Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą" - aktualne wydanie poradnika dla nowo powstałych firm

Każdy początkujący przedsiębiorca ma szansę na odniesienie sukcesu. Potrzebna jest determinacja, ciężka praca i wiedza. Ten ostatni czynnik jest równie niezbędny na starcie, jak kapitał na rozruch biznesu.

Nowa wydanie poradnika, opublikowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, jest odpowiedzią na potrzebę zgromadzenia w jednej publikacji podstawowych informacji, niezbędnych początkującym przedsiębiorcom oraz takim, którzy szukają sposobów na rozwój swej firmy. Gromadzi wiedzę o dostępnych na rynku programach i narzędziach pomocy dla przedsiębiorców. Wydanie czwarte, zmienione, wprowadza nowe  treści dotyczące m.in. prawa. Jego przestrzeganie to jeden z podstawowych warunków spokojnego funkcjonowania na rynku.

Poszerzenie i uszczegółowienie treści prawnych wynikało nie tylko z uwagi na relacje z administracją państwową, ale także na nowe obowiązki, które wynikają ze zmiany przepisów, a które dotyczą relacji przedsiębiorca-przedsiębiorca.

W tekście zawarto odniesienia do stron internetowych instytucji, które wspólnie tworzą system wsparcia dla przedsiębiorców, m.in.: Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Banku Gospodarstwa Krajowego, ZUS i wielu innych. Ich celem jest rozszerzenie prezentowanej w niniejszej publikacji treści i ułatwienie dostępu do dokumentacji poszczególnych programów wsparcia.

pobierz plik

Źródło: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×