Podsumowanie projektu „Produkt, wiedza i współpraca w turystyce"

Polska Organizacja Turystyczna zakończyła dwuletni projekt warsztatowo – szkoleniowy pt. „ Wiedza, Produkt i Współpraca kluczem do sukcesu w turystyce” realizowany we współpracy z Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi. Na zakończenie powstało podsumowanie wszystkich spotkań, które jest też zbiorem wniosków z rekomendacji.

 

Celem projektu, było udzielenie wsparcia eksperckiego dla LOT-ów, Jednostek Samorządu Terytorialnego, a przede wszystkim branży turystycznej tworzącej i sprzedającej produkty turystyczne. Szesnaście spotkań i często burzliwe dyskusje okazały się platformą do wymiany doświadczeń i dyskusji dotyczącej działań służących kształtowaniu systemu zarządzania turystyką w Polsce.

Opracowanie pt. „Produkt – Wiedza – Współpraca”, powstało na bazie sformułowanych wniosków oraz rekomendacji z poszczególnych debat regionalnych i zostało przygotowane przez dwóch, stałych ekspertów, którz ymoderowali spotkania Huberta Gonery, prezesa firmy Landbrand oraz dr Piotra Zmyślonego, reprezentującego Akademię Ekonomiczną w Poznaniu.

Do pobrania:  Podsumowanie projektu „Produkt, wiedza i współpraca w turystyce".

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×