Polska dla dzieci

Certyfikat POLSKA DLA DZIECI to znak jakości, który przyznawany jest gminom, miastom i powiatom, które spełniają wysokie standardy jeśli chodzi o miejsca przyjazne dla rodzin i dzieci.

W ramch programy nagradzane są miejsca, które inwestują w infrastrukturę i oferują różnorodne atrakcje dla naszych najmłodszych podróżników, ale i też ich rodziców oraz opiekunów. Dzięki temu programowi certyfikacji wyróżnione zostaną regiony, które zapewniają bezpieczne place zabaw, ciekawe muzea, przyjazne restauracje, urocze parki rozrywki i wiele innych atrakcji.

Certyfikat POLSKA DLA DZIECI to wyraz uznania dla tych, którzy tworzą miejsca, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania, cieszyć się zabawą i budować niezapomniane wspomnienia razem ze swoją całą rodziną.

Zobacz listę regionów i miejsc, które otrzymały Certyfikat »

Jak zdobyć Certyfikat POLSKA DLA DZIECI dla gmin, miast i powiatów?

Co należy zrobić, aby Państwa gmina, miasto lub powiat otrzymały bezpłatny Certyfikat POLSKA DLA DZIECI?

Jjakie działania należy podjąć w celu otrzymania Certyfikatu?

 1. Na sam początek proszę założyć darmowy profil firmowy na stronie https://polskadladzieci.pl/konto/?register
 2. Następnie w ramach swojego oficjalnego profilu każda gmina, miasto lub powiat może dodawać ZA DARMO miejsca przyjazne rodzinom na ich terenie. Mogą to być m.in.:
  • place zabaw,
  • parki,
  • tereny rekreacyjne (boiska, sale sportowe, skate parki, plaże itp.),
  • atrakcje turystyczne (ogrody zoologiczne, muzea, parki rozrywki, parki tematyczne, parki linowe, sale zabaw itp.),
  • obiekty noclegowe,
  • restauracje i inne obiekty gastronomiczne,
  • a także ciekawe wydarzenia skierowane do rodzin z dziećmi.
 3. Każda gmina, miasto i powiat, który doda 15 zweryfikowanych obiektów do naszej aplikacji otrzyma Certyfikat POLSKA DLA DZIECI.
 4. Dla najlepszych gmin, miast i powiatów, które dodadzą więcej niż 50 miejsc do swojego profilu oferujemy ZŁOTY Certyfikat POLSKA DLA DZIECI, w ramach którego można otrzymać m.in. dodatkowy pakiet płatnej promocji w ramach aplikacji „Polska dla dzieci” (o wartości ponad 7 000 zł netto).
 5. Zalecamy zapoznać się z Regulaminem Certyfikatu, można znaleźć tam szczegółowe informacje na temat warunków i przyznania Certyfikatu.
 6. W celu otrzymania Certyfikatu, po dodaniu co najmniej 15 lub 50 zweryfikowanych miejsc, gmina/miasto/powiat musi wypełnić formularz kontaktowy aby zgłosić wolę otrzymania Certyfikatu.

Szczegóły na stronie: https://polskadladzieci.pl/

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×