PORADNIK INNOWACYJNOŚCI W TURYSTCE

Uprzejmie informujemy, że Forum Turystyki Regionów udostępniło „PORADNIK INNOWACYJNOŚCI W TURYSTCE dla przygotowujących oraz oceniających projekty innowacyjne i proinnowacyjne z zakresu turystyki”, opracowany w ramach zadania publicznego, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki pod nazwą „Nauka praktyce, praktyka nauce – konsolidacja potencjału”.

Opracowanie ma jeszcze charakter roboczy, ale z uwagi na aktualność tematu zachęcamy Państwa do zapoznania się z jego treścią i wykorzystywania w praktyce, w tym również  przy przygotowywaniu projektów współfinansowanych ze środków UE w perspektywie finansowej 2014-2020.

Zachęcamy również do przesyłania swoich sugestii oraz opisów dobrych praktyk, które mogą stanowić uzupełnienie zamieszczonego materiału oraz być pomocne dla osób przygotowujących wnioski innowacyjne w zakresie sektora turystyki.

Wszelkie propozycje prosimy kierować do koordynatora projektu - Marka Migdala, prezesa Forum Turystyki Regionów na adres: prezes@forumturystyki.pl  

Załączniki do pobrania

PORADNIK INNOWACYNOSCI W TURYSTYCE.pdf [1,2 MB]

Zalacznik nr 1 do PORADNIKA.pdf [134,5 KB]

Zalacznik nr 2 do PORADNIKA.pdf [174,8 KB]

Źródło: Ministerstwo Sportu i Turystyki, data dostępu: 06.06.2016

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×