Poznaj dobre biznesy na wsi

Polska wieś jest szczególnie atrakcyjna turystycznie. Współczesny wypoczynek na wsi wpisuje się w tak bardzo poszukiwane „slow life” – obecny trend powrotu do natury i zrównoważonego rozwoju. Wiele pięknych zakątków naszego kraju to wzorcowe przykłady zachowania tradycyjnego, kultywowanego od pokoleń krajobrazu kulturowego, w który wkomponowane są elementy cennego, niejednokrotnie wręcz dziewiczego środowiska przyrodniczego.

Krótsza bądź dłuższa „ucieczka” z terenów zurbanizowanych na wieś pozwala na dostrzeżenie harmonijnego połączenia natury i kultury, ich wzajemnego przenikania się. A jeśli do tego dodamy polską przedsiębiorczość i pomysłowość, to otrzymamy niezwykłą mieszankę atrakcji i produktów.

Doceniając znaczenie wyjątkowych walorów wsi naszego kraju, Polska Organizacja Turystyczna w ramach operacji pn. Akcja z udziałem blogerów „Dobry biznes na wsi”, przeprowadziła kampanię, mającą na celu kreowanie wizerunku obszarów wiejskich jako miejsca atrakcyjnego do życia i prowadzenia biznesu.


Dobry biznes na wsi - poznaj inspirujące miejsca

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×