Pracujwhoreca.pl – nowy serwis dla branży gastronomicznej i hotelowej

Największym problemem branży Horeca, co potwierdzają na każdym kroku inwestorzy, właściciele i managerowie hoteli i restauracji, jest brak pracowników – od najwyższego do najniższego szczebla.

Aby ułatwić rozwiązanie tego problemu powstał serwis pracujwhoreca.pl.

Poszukiwanie ofert pracy w branży hotelarsko-gastronomicznej będzie teraz łatwiejsze. Na rynku zadebiutował nowy serwis pracujwhoreca.pl, który pracodawcom pozwoli precyzyjnie i skutecznie dotrzeć do branżowych specjalistów, a pracownikom znaleźć odpowiednią pracę. Założenie konta pracodawcy, a także publikowanie ofert pracy do końca lutego jest całkowicie bezpłatne.

Nowy portal jest odpowiedzią na potrzeby rynku dotyczącej powstania popularnego kanału rekrutacyjnego ściśle skierowanego do branży. Sam portal będzie intensywnie promowany w najpopularniejszych czasopismach branżowych – w „Restauracji” i „Hotelarzu”, natomiast same oferty poprzez czołowe serwisy branżowe – www.e-hotelarz.pl i www.e-restauracja.com.
Ten efekt synergii pozwoli na niespotykane dotąd precyzyjne dotarcie z ofertą pracy bezpośrednio do potencjalnych kandydatów.

Platforma pracujwhoreca.pl nie jest tylko serwisem z ogłoszeniami. Pozwala także kandydatom na stworzenie profilu własnych preferencji zawodowych i otrzymywanie przypomnień o ofertach pracy spełniających założone oczekiwania.
Za projekt graficzny serwisu odpowiedzialna jest agencja Pure Concept. Właścicielem portalu są Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia, wydawca czołowych czasopism branżowych: „Hotelarz”, „Restauracja”, „Rynek Turystyczny”, „Polski Jubiler” i „Nowoczesna Stacja Paliw”.

Źródło: e-restauracja.pl, data dostępu: 25.02.2019

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×