Ruszył konkurs #ErasmusPolandTravel

Polska Organizacja Turystyczna rozpoczęła projekt „Discover Poland with your mates –ERASMUS”, w ramach którego zagraniczni studenci uczący się w Polsce będą przyjmować rolę ambasadorów naszego kraju i polskiej turystyki w swoich środowiskach.

Pierwszą realizowaną akcją jest konkurs #ErasmusPolandTravel.

Jest to konkurs internetowy przeprowadzany na Instagramie. Udział w nim mogą wziąć wszyscy zagraniczni studenci uczący się w naszym kraju. Wystarczy, że opublikują w popularnym serwisie społecznościowym zdjęcie z hasztagiem #ErasmusPolandTravel, a następnie wypełnią krótki formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.polska.travel/en/. Studenci mogą zgłosić do konkursu nieograniczoną liczbę zdjęć.

Zdjęcia będą oceniane w czterech kategoriach: turystyka aktywna, turystyka wiejska, turystyka zdrowotna oraz turystyka związana ze szlakami kulinarnymi. Fotografie muszą być związane z którąś z kategorii.

Konkurs potrwa do 21 listopada do godz. 10:30. Szczegóły na stronie : https://www.polska.travel/en/erasmuspolandtravel/

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×