Ruszył nabór do IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów

Polska Organizacja Turystyczna zaprasza blogerów do wzięcia udziału w IV Turystycznych Mistrzostwach Blogerów! Celem akcji jest promocja krajowej turystyki, promocja zdrowego trybu życia i pokazanie miejsc poza utartymi szlakami.

Konkurs jest podzielony na dwa etapy. Aby wziąć udział w etapie pierwszym, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel i odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany do Mistrzostw? Do tegorocznej edycji Polska Organizacja Turystyczna zaprasza twórców, których blogi mają min. 4 tysiące unikalnych użytkowników miesięcznie, a na Facebooku i Instagramie obserwuje ich min. tysiąc followersów. Oceną zgłoszeń zajmie się specjalnie powołane Jury. 16 blogerów, którzy uzyskają najwyższe oceny, przejdzie do kolejnego etapu konkursu.

Drugi etap konkursu będzie polegał na promowaniu wskazanego regionu. Każdy bloger będzie musiał przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo.

Dodatkowo w każdym z wpisów, a także w materiale wideo, musi ukazać się wzmianka o możliwości realizacji Polskiego Bonu Turystycznego oraz adnotacja o tym, że materiał powstał w wyniku Mistrzostw organizowanych przez POT i że partnerem blogera była dedykowana mu regionalna organizacja turystyczna.  Za awans do najlepszej szesnastki uczestnicy otrzymają honoraria w wysokości 3,5 tys. zł netto.

Nagrody dla zwycięzców IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów:

  • Laureat 1 miejsca - nagroda główna o wartości 10 000 zł (netto),
  • Laureat 2 miejsca - nagroda o wartości 5000 zł (netto),
  • Laureat 3 miejsca - nagroda o wartości 3500 zł (netto).

Zgłoszenia przyjmowane są do 9 października do godz. 23:59.

Szczegóły i regulamin konkursu: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/  

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×