Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce zaprasza na cykl szkoleń „Zarządzanie w branży MICE”

AKADEMIA SKKP ONLINE zapowiada nową odsłonę i od kwietnia 2021 r. startuje z kolejnym projektem, udostępniając na platformie edukacyjnej cykl szkoleń zatytułowany „Zarządzanie w branży MICE”. Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Cykl szkoleń podzielony jest na 10 kursów, z których każdy składa się z dwóch części: teoretycznej, w formie nagrania, trwającej 1,5 godziny oraz praktycznej, warsztatu, trwającego 1 godz. Kursy kończą się testem kompetencyjnym oraz wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia. Cykl szkoleń został podzielony tematycznie tak, aby wraz z raportami i opracowaniami udostępnianymi na platformie online, stanowiły kompendium wiedzy o branży MICE.

Szkolenia przeznaczone są dla osób, chcących nabyć nowe kompetencje event managera, w tym  studentów, absolwentów i osób bezrobotnych, szukających zatrudnienia na rynku pracy a także młodych kadr i  pracowników z szeroko pojętego sektora turystycznego. Zakres kursów został dostosowany do nowych realiów związanych z COVID-19. Każdy z nich stanowi odrębną całość i mogą być realizowane pojedynczo lub w pakiecie, w zależności od indywidualnych potrzeb. Wszystkie szkolenia są prowadzone przez członków Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce, doświadczonych ekspertów-praktyków, związanych z branżą MICE minimum 10 lat.

Tematy kursów to:

  1. Charakterystyka rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii,
  2. Wydarzenia wirtualne i hybrydow,
  3. Nowe technologie i cyfryzacja w sektorze MICE,
  4. Bezpieczeństwo organizacji wydarzeń post COVID 19,
  5. Światowe trendy w organizacji wydarze,
  6. Networking biznesowy w nowej normalności,
  7. Komunikacja marketingowa, PR i media społecznościowe,
  8. Profesjonalna organizacja wydarzeń post COVID-19,
  9. Etapy i nowe kryteria pozyskiwania wydarzeń sektora MICE,
  10. Charakterystyka zawodu „event managera” i nowe perspektywy. Rynek pracy w branży MICE.

Pierwsze szkolenia będą dostępne na platformie edukacyjnej Akademia SKKP online już w kwietniu. Dostęp do platformy otrzymuje się po uzyskaniu kodu aktywacji z każdego urządzenia z dostępem do Internetu.

- "Wiedza w formie szkoleń w przestrzeni wirtualnej, dostępna na życzenie i w dowolnym czasie pozwoli każdemu w swobodny sposób z niej korzystać, a pandemia udowodniła, że edukacja w formie e-learningu jest obecnie pożądana i popularna. Serdecznie zapraszam do udziału w szkoleniach” - powiedziała Anna Górska, kierownik projektu i wiceprezes zarządu ds. współpracy międzynarodowej SKKP.

Akademia SKKP to unikatowe szkolenia, które wyróżnia know-how z międzynarodowych organizacji, wykładowcy-praktycy i kreatywne podejście do tematów. W ramach Akademii SKKP już od ponad roku publikowane są cotygodniowe artykuły „Newsy ze Świata” na temat sytuacji na rynkach światowych, jak branża radzi sobie w sytuacji pandemii, jakie plany ma na czasy po koronawirusie, dobre praktyki, przykłady oraz inspiracje.

Źródło: www.skkp.org.pl, data dostępu: 26.03.2021

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×