Studenci AWF z pomysłem szukają pracy

Gdzie szukać pracy? Jak się do tego zabrać? Gdzie znaleźć najlepsze oferty? – odpowiedzi na te pytania uzyskają uczestnicy tegorocznej I edycji Targów Pracy AWF Warszawa, które odbędą się 22 kwietnia w godzinach 10.00–14.00 w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie przy ul. Marymonckiej 34. Wstęp wolny.

Celem targów jest stworzenie i umacnianie współpracy pomiędzy zdolnymi studentami i absolwentami, a rynkiem pracy. Targom Pracy AWF Warszawa towarzyszy hasło „Od studenta dla studenta”, co stanowi jasne przesłanie, że wydarzenie zostało zorganizowane z myślą o studencie i dla studenta.

Wśród wystawców znajdą się firmy z branży turystycznej, hotelarskiej oraz kluby fitness. Osoby poszukujące ofert pracy, praktyk czy staży nie tylko będą mieli okazję spotkać się z przedstawicielami firm, ale także wziąć udział w warsztatach poświęconych tematyce rekrutacji. Podczas targów na studentów będą czekały dodatkowe atrakcje.

Prócz warsztatów o tematyce rekrutacyjnej prowadzonych przez praktyków branży HR zaplanowane zostało spotkanie przedstawicieli Wydziału Turystyki i Rekreacji z pracodawcami. Spotkanie poświęcone będzie wysłuchaniu oczekiwań pracodawców w stosunku do absolwentów kierunku Turystyka i Rekreacja. Zostanie również podjęta próba wypracowania modelu kształcenia odpowiadającego potrzebom rynku, jednocześnie mając na uwadze możliwości jego realizacji na Wydziale TiR.

Sponsorem I Targów Pracy została firma: siedzenapalecie.pl oraz Uczelniana Rada Samorządu Studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli  Jego Magnificencja Rektor Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie prof. nzw. dr hab. Andrzej Mastalerz oraz Tomasz Sieradz, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie.

Szczegółowe informacje na: http://targipracyawf.wix.com/targi

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×