Studia menedżerskie MBA w Turystyce

Rosnące znaczenie specjalistycznych, profilowanych programów MBA, kształcących menedżerów wyższego szczebla, oznacza konieczność przygotowania oferty wykraczającej poza potrzeby branży IT, HR czy finansowej.

 

studiamba

MBA w Turystyce to pierwsze w Polsce studia wyższego kształcenia specjalistycznego, prowadzone w całości w języku angielskim, obejmujące nie tylko wiele tradycyjnych obszarów MBA, takich jak: przywództwo, etyka, rachunkowość, marketing i zarządzanie, ale także szczegółowo zgłębiające nowoczesną i innowacyjną gospodarkę turystyczną. Studia MBA kładą nacisk na praktyczne wykorzystanie wyżej wymienionych elementów w rynkowych projektach nie tylko sektora turystycznego - jednego z najdynamiczniej rozwijających się sektorów usług - ale także każdej innej branży.

O STUDIACH

1. Przygotowują absolwentów do realizowania wymagających projektów biznesowych, osiągania sukcesów i finalnie - zajęcia znaczącej pozycji w branży turystycznej.
2. Są inwestycją w przyszłość, sposobem na budowanie kariery zawodowej, niepowtarzalną szansą podniesienia kwalifikacji i zdobycia wartościowych kontaktów.
3. Obejmują nie tylko wiele tradycyjnych obszarów MBA, takich jak: marketing i zarządzanie, etyka, rachunkowość, ale także kładą nacisk na specyfikę ich wykorzystania w branży turystycznej.
4. Dotykają głęboko sfery teoretycznej, praktycznej oraz modeli biznesowych, które usprawniają zarządzanie w biznesie turystycznym.
5. Koncentrują się na praktycznych aspektach zarządzania, pracą nad rozwiązaniami konkretnych problemów pod okiem praktyków biznesu oraz umożliwiają korzystanie z doświadczeń innych studentów; pozwala to poznać przyczyny sukcesów i niepowodzeń projektów składających się na dorobek zawodowy.
6. Gwarantują optymalną dawkę wiedzy specjalistycznej, możliwość spojrzenia na swój biznes z szerszej perspektywy społeczno-ekonomicznej.
7. Studia nie uczą w klasycznym rozumieniu; to forma pracy własnej i wspólnej nad projektami, szansa wymiany poglądów i poznania różnych postaw.

Więcej informacji na temat studiów: http://www.mba.wste.edu.pl/

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×