Studia Podyplomowe "Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych"

Wydział Leśny Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie uprzejmie informuje, że ogłasza nabór na drugą edycję studiów podyplomowych „Turystyka i edukacja leśna na terenach niezurbanizowanych”.

tur nie urban

Studia adresowane są do wszystkich osób zawodowo zajmujących się turystyką, edukacją ekologiczną, udostępnieniem i zagospodarowaniem turystyczno-rekreacyjnym terenów niezurbanizowanych.  

Studia mają na celu podniesienie kompetencji zawodowych uczestników, upowszechnienie wiedzy z zakresu turystyki, edukacji ekologicznej, ochrony środowiska, propagowanie nowych trendów i rozwiązań w planowaniu i projektowaniu infrastruktury rekreacyjno-edukacyjnej oraz uzyskanie niezbędnej wiedzę na temat możliwości budowania ofert usług turystyki przyrodniczej.

Szczegóły dotyczące rekrutacji na studia dostępne są na stronie www.sptl.sggw.pl. Nabór na studia trwa do 15 lutego 2017 roku.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×