Szkolenie „Bezpieczny hotel” nową propozycją dla hotelarzy od IGHP

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego organizuje nowy cykl szkoleń pt. "Bezpieczny hotel". Spotkania odbędą się w maju i czerwcu w 14 miastach w całej Polsce.

Czy zespół w Twoim hotelu wie, jak się zachować w sytuacjach kryzysowych? Czy skutecznie zapewniasz bezpieczeństwo gości w hotelu? Każdy obiekt powinien być przygotowany, a jego personel świadomy kwestii związanych z bezpieczeństwem. W trakcie szkolenia IGHP pt. „Bezpieczny hotel” dowiesz się na ciekawych przykładach, jak skutecznie zapobiegać, jak reagować w sytuacji zagrożenia i jak zachować „zimną krew”.


Torba pozostawiona w holu recepcyjnym nie zawsze jest efektem roztargnienia gościa. Niestety, może się okazać powodem wyjątkowo niebezpiecznej sytuacji. Czy pracownicy Twojego hotelu wiedzą, jak się zachować, gdy znajdą w lobby podejrzany przedmiot? Czy są świadomi, kim jest przestępca w hotelu? Zwróć uwagę, że w Polsce co 43 sekundy zostaje popełnione przestępstwo, rozbój co 22 minuty, a co 30 godzin dochodzi zabójstwa. Poprawna identyfikacja podejrzanych zachowań gościa jest dzisiaj niezbędna, gdy mówimy o zapewnieniu bezpieczeństwa w hotelu.

Dlaczego warto wybrać szkolenie IGHP?

Szkolenie, którego autorem jest ekspert płk rez. Piotr Gąstał, były dowódca JW GROM, łączy obecny stan wiedzy i wyniki najnowszych badań oraz jest efektem wielogodzinnych rozmów z przedstawicielami hoteli zrzeszonych w IGHP. Celem szkolenia jest budowanie świadomości skutecznych działań zwiększających bezpieczeństwo gościa w hotelu w oparciu o istniejące i nowe rozwiązania. To vademecum budowy bezpieczeństwa wraz z ciekawymi przykładami oraz praktycznymi wskazówkami.Spotkania odbędą się 14 miastach w całej Polsce.

Dla kogo:

- dla właścicieli hoteli
- dla dyrektorów i menedżerów

Zapisy:

Na szkolenia można zapisać się online (linki poniżej), pisząc do biura IGHP na adres ighp@ighp.pl lub dzwoniąc pod nr tel. +48 22 251 79 11, + 48 503 044 875.

Harmonogram szkoleń:

29.05 Olsztyn bholsztyn.konfeo.com/pl/groups

Białystok - termin wkrótce
03.06 Lublin: bhlublin.konfeo.com/pl/groups
04.06 Kraków: bhkrakow.konfeo.com/pl/groups
05.06 Katowice: bhkatowice.konfeo.com/pl/groups
06.06 Wrocław: bhwroclaw.konfeo.com/pl/groups
10.06 Łódź: bhlodz.konfeo.com/pl/groups
11.06 Poznań: bhpoznan.konfeo.com/pl/groups
12.06 Kołobrzeg: bhkolobrzeg.konfeo.com/pl/groups
17.06 Rzeszów: bhrzeszow.konfeo.com/pl/groups
18.06 Gdańsk: bhgdansk.konfeo.com/pl/groups
25.06 Warszawa: bhwarszawa.konfeo.com/pl/groups
26.06 Kielce: bhkielce.konfeo.com/pl/groups

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×