Tourism Trends Awards - walcz o prestiżowe wyróżnienie!

Innowacyjność, skuteczność i pomysłowość przy pracy dla turystyki – jeśli tymi słowami możesz opisać swoją pracę, to konkurs Tourism Trends Awards jest właśnie dla Ciebie! Kolejny finał konkursu odbędzie się 29 marca 2019 roku, ale już teraz możesz zgłosić swój udział. W tej edycji czekają na Ciebie nowe kategorie.

W najbliższej edycji uczestnicy będą konkurować w 4 kategoriach:

  • Marketing Nieoczywisty (Fuckup case. Twoja historia niepowodzenia),
  • Marketing Kierunku (Opowieść o mieście),
  • IT (Nowe technologie w turystyce)
  • Zarządzanie (Człowiek roku branży turystycznej).

Aby wziąć udział, należy wejść na stronę www.trendywturystyce.pl a następnie wybrać zakładkę „Konkurs TTA 2019”. Potem klikamy interesującą nas kategorię (lub kilka) i wypełniamy formularz zgłoszeniowy.

Jest to pierwszy etap konkursu, który zakończy się 5 lutego. W ciągu tygodnia od tego momentu, zakwalifikowani otrzymają informację o dalszych krokach.

Co ważne, na wspomnianej stronie znajdziemy najważniejsze informacje dotyczące konkursu: terminy, wymagania, formularze, informacje o jury i partnerach oraz oczywiście o nagrodach.

www.trendywturystyce.pl

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×