W czym może pomóc WiFi w restauracji?

Udostępnianie sieci WiFi w lokalu niesie za sobą kilka problemów. Co jeśli podpięty do sieci anonimowy użytkownik będzie chciał pobrać nielegalne treści? Jak zablokować dostęp do niebezpiecznych stron internetowych? W jaki sposób wykorzystać darmowe udostępnianie Internetu do zwiększenia sprzedaży? Część Twoich problemów może rozwiązać usługa Social WiFi.

Bezpieczeństwo


Po instalacji usługi Social WiFi, użytkownicy Twojej sieci przestaną być anonimowi. Osoba chcąca zalogować się do sieci w Twoim lokalu, będzie musiała założyć konto i potwierdzić swoje dane. Ponadto Social WiFi zablokuje strony internetowe zawierające niebezpieczne i nielegalne treści takie jak np. portale siejące nienawiść, przemoc. Zablokowane będzie również korzystanie z popularnych programów do ściągania plików typu Peer2Peer.

Marketing i sprzedaż


Social WiFi tworzy nowy kanał sprzedaży i lojalizacji klientów. Po zalogowaniu, każdy użytkownik WiFi zostaje dodany do bazy danych klientów. Od tej pory manager lokalu może wysyłać do nich informacje o promocjach, wydarzeniach, nowym menu, planowanych atrakcjach.

Przeczytaj cały artykuł

Źródło: horecanet.pl, data dostępu: 01.09.2014

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×