Warsaw Convention Bureau zaprezentowało najnowszą edycję wydawnictwa Warsaw Meeting Guide 2018

Publikacja ta jest adresowanym do planistów spotkań przewodnikiem po Warszawie jako międzynarodowej destynacji spotkań, czyli najbardziej atrakcyjnym i profesjonalnym w Polsce miejscu organizacji kongresów, targów, eventów i wydarzeń incentive.

W katalogu zebrano najważniejsze warszawskie obiekty konferencyjne i eventowe, przedstawiono najlepsze produkty i usługi MICE oferowane przez rekomendowane firmy z warszawskiego rynku oraz restauracje najczęściej wybierane przez międzynarodowych klientów Warsaw CvB.

Katalog będzie dystrybuowany wśród międzynarodowych meeting plannerów m.in. podczas wydarzeń zagranicznych, w których w 2018 roku weźmie udział Warsaw Convention Bureau, będzie przekazywany przedstawicielom lokalnego świata nauki (Ambasadorzy Kongresów Polskich), a także będzie przekazywany partnerom lokalnym i zagranicznym współpracującym ze stowarzyszeniem.

Pobierz publikację

Źródło: Warszawska Organiazcja Turystycznattg.com.pl, data dostępu: 12.01.2017

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×