Warszawska Organizacja Turystyczna ogranizuje szkolenia dla pracowników hoteli i restauracji

Warszawska Organizacja Turystyczna zaprasza na cykl szkoleń dla pracowników hoteli i restauracji, którzy mają bezpośredni kontakt z turystami. Chodzi o to, by dowiedzieli się więcej o Warszawie i dalej dzielili się tą wiedzą ze swoimi gośćmi.

Na początek cykl obejmie trzy spotkania. Podczas spotkań (które nie będą miały formy klasycznego szkolenia przewodnickiego) wybrani przewodnicy opowiedzą o Warszawie, jaką znają i kochają.

Warsztaty odbędą się w Muzeum Życia w PRL, w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i w Muzeum Polskiej Wódki. Jeśli projekt spotka się z zainteresowaniem, WOT nie wyklucza jego poszerzenia.

Przedsięwzięcie jest kontynuacją akcji zainicjowanej w zeszłym roku. Mowa o wzajemnej promocji członków przez mapę atrakcji turystycznych. Znalazły się w niej informacje o organizatorach wycieczek, instytucjach kultury, ciekawych atrakcjach i restauracjach. Mapa pomyślana była jako forma wsparcia dla rekomendacji czynionych przez obsługę hotelową.

Więcej szczegółów pod poniższym linkiem.

Źródło: Warszawska Organizacja Turystyczna, data dostępu: 13.09.2021

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×