Zapraszamy ambasadorów miejsc i blogerów turystycznych!

"Ambasador miejsca”, od 1 lipca br., pod takim wspólnym tytułem publikowane będą na Narodowym Portalu Turystycznym www.polska.travel, teksty utytułowanych blogerów piszących o turystyce i internautów, którzy po prostu od czasu do czasu lubią podzielić się ze znajomymi, osobistymi wrażeniami z podróży po Polsce.

Redakcja portalu zaprasza do nadsyłania własnych tekstów wszystkich lubiących odkrywać walory atrakcji turystycznych naszego kraju.

Blogerzy mogą liczyć na szczególe względy, ich teksty zamieszczane będą na stronie głównej polskiej wersji Narodowego Portalu Turystycznego www.polska.travel. Co prawda nie w całości, lecz w wybranym fragmencie. Czytelnicy zainteresowani pełną treścią, przekierowywani będą do autorskiej strony prowadzonej przez blogera. Teksty autorów, którzy własnych stron nie posiadają, publikowane będą w pełnej wersji na portalu narodowym, na dedykowanej podstronie. Przesyłane teksty mogą być ilustrowane zdjęciami wykonanymi przez „ambasadorów miejsca”. Współpraca Polskiej Organizacji Turystycznej z „ambasadorem miejsca” oparta jest na zasadzie dobrowolności obu stron i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań prawnych i finansowych.

Kontakt: Sebastian Niewiadomski, e-mail: sebastian.niewiadomski@pot.gov.pl, tel. 22 536 70 32

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×