Zbliża się Meetings Week Poland

Od 19 do 23 marca 2018 roku, już po raz 6., odbędzie się Meetings Week Poland – tydzień wydarzeń edukacyjnych i promocyjnych branży polskiego przemysłu spotkań.

Meetings Week Poland stanowi platformę edukacyjną, forum wymiany opinii oraz próbę znalezienia rozwiązań w istotnych dla branży kwestiach. Ideą Meetings Week Poland jest także podkreślenie znaczenia przemysłu spotkań dla gospodarki kraju oraz jej autonomii i wartości pod kątem realizacji celów biznesowych.

Od poniedziałku do piątku będzie można uczestniczyć w spotkaniach edukacyjnych i networkingowych w ramach wydarzeń przygotowanych przez wiodące stowarzyszenia, organizacje i media branżowe.

Polska Organizacja Turystyczna, obok The Warsaw Voice, jest współorganizatorem konferencji z cyklu Poland – Meetings Destination, otwierającej cykl spotkań branżowych Meetings Week Poland 2018.

Celem konferencji jest zainspirowanie liderów branży najciekawszymi projektami z kraju i zagranicy, a także przedyskutowanie najistotniejszych zagadnień  dla naszego sektora, w tym kwestii o znaczeniu strategicznym dla jego przyszłości w Polsce.  

Pierwszą część spotkania, bezpośrednio po wystąpieniach inauguracyjnych, poświecimy przykładom dobrych praktyk i sukcesom w pozyskiwaniu oraz organizowaniu wartościowych projektów takich jak  Światowa Konferencja Antydopingowa WADA 2019 (Katowice) czy 23. Międzynarodowy Kongres Nauk Historycznych, który odbędzie się w 2020 roku w Poznaniu. Będziemy też mogli wysłuchać przykładów z zagranicy, które zaprezentują Pier Paolo Mariotti – Wiceprezes Stowarzyszenia European Cities Marketing (ECM) oraz Roman Muska, Dyrektor Prague Convention Bureau - powiedziała Aneta Książek, gł. specjalista ds. konferencji w Polskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach Poland Meetings Week odbędzie się także spotkanie Poland Convention Bureau POT
z  miejskimi i regionalnymi Convention Bureaux.

Wydarzenie zamyka uroczysta Gala MP Power Award - impreza promująca profesjonalizm branży eventowej oraz budująca świadomość wartości narzędzi z jej zakresu.

Tegoroczny Meetings Week Poland odbędzie się pod honorowym patronatem Dariusza Rogowskiego, Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, a jednym z partnerów wydarzenia jest Polska Organizacja Turystyczna.

Zarejestruj się już dziś!

Jeśli jesteś studentem zarejestruj się na XIII IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum - spotkanie z profesjonalistami turystyki biznesowej z całego świata, które daje studentom unikalną okazję do zawarcia nowych znajomości oraz możliwość na rozwijanie swojej kariery w przemyśle spotkań. Dodatkowo jest szansą wzięcia udziału w konkursie IMEX University Challenge.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×