Głosuj na najlepszych blogerów!

Przez ostatnie tygodnie oglądaliśmy niezwykłe miejsca w Polsce oczami 16 podróżników, wybranych przez jury Turystycznych Mistrzostw Blogerów. Teraz nadszedł czas na głosowanie! Wybierajcie swoich ulubieńców! Także od was zależy, kto zostanie laureatem!

Już od dziś możemy oddawać głosy na swoich ulubionych wędrowców, którzy w najciekawszy sposób opisywali polskie województwa. 16 wybranych osób (czasem par) ruszyło na rodzime szlaki, by odkrywać przed nami piękno kraju. Powstały niezwykłe opowieści, filmy i sesje zdjęciowe. Teraz możemy wybrać te, które najbardziej przypadły nam do gustu. Jak to zrobić?

Głosujemy za pomocą aplikacji na stronie: mistrzostwablogerow.polska.travel/
Można wybrać ulubieńca kilka razy, ale w odstępie co najmniej 48 godzin. Oddanie głosu aktywuje link, który zostanie automatycznie wysłany na adres e-mail głosującego. Dopiero aktywacja linku jest właściwym oddaniem głosu.

Kochasz Polskę? Lubisz czytać o podróżach i oglądać filmy blogerów? Wybieraj laureatów! Wystarczy wejść na stronę mistrzostw i nacisnąć przycisk „Zagłosuj” na profilu wybranego podróżnika! Obejrzyjcie dokładnie ich relacje!

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×