Głosuj na najlepszych polskich blogerów!

Kończy się drugi etap IV Turystycznych Mistrzostw Blogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną.

16 zespołów, jedno- i dwuosobowych, biorących udział w mistrzostwach, wyruszyło w podróże po Polsce. Publikowali relacje, dzielili się wrażeniami oraz polecali atrakcje wybranych tras turystycznych.

Ewelina Gac z bloga wposzukiwaniu.pl reprezentowała województwo lubelskie i tam właśnie odkrywała Roztocze. Małgorzata Girek-Bąk z bloga voyagerka.com ukazała walory województwa łódzkiego podążając śladami folkloru łowickiego, czyli Łowicza i pobliskich Maurzyc. Zofia Jurczak - autorka bloga podrozepokulturze.pl – opisała województwo warmińsko-mazurskie, w którym odwiedziła Wysoczyznę Elbląską. Hasajacezajace.com to blog Justyny i Krystiana Zająców, gdzie podzielili się niesamowitą podróżą po dolnośląskich Rudawach Janowickich. Województwo świętokrzyskie i malownicze Góry Świętokrzyskie przedstawili swoim czytelnikom Angelika i Mateusz Grzegorzek z bloga mynaszlaku.pl.

Anna i Łukasz Piernikarczyk, którzy prowadzą bloga - blog.polskieszlaki.pl, reprezentując województwo śląskie odwiedzili Jurę Krakowsko-Częstochowską. Folklor barwnego Mazowsza był motywem przewodnim Moniki i Bartosza Krakowskich z bloga raczejtrampki.pl - przedstawicieli województwo mazowieckiego. Michał Baranowski autor bloga naszeszlaki.pl to reprezentant województwa kujawsko-pomorskiego, który postanowił zwiedzić malowniczy region kulturowy Pałuki. Uroki Pojezierza Myśliborskiego w województwie zachodniopomorskim przedstawiła Magdalena Majchrzak z bloga wypiszwymalujpodroz.pl. Śladami sławnych gdańszczan - Güntera Grassa, Jana Heweliusza i Johanna Uphagena – udała się Martyna Jabłońska-Makowska z bloga martynasoul.com.

Marcin i Katarzyna Florek to twórcy bloga photo-travel.pl - reprezentowali województwo opolskie, a celem ich podróży był Park Krajobrazowy Góra Św. Anny. Tematyka sakralna na terenie województwa lubuskiego została wzięta pod lupę przez autorkę bloga grafywpodrozy.pl - Kingę Matelską-Graf. Fortyfikacje Przemyśla na Podkarpaciu zafascynowały Dawida Mikosia i zostały opisane na blogu masaperlowa.pl. Prowadząca podróżniczego bloga w10inspiracjidookolaswiata.pl Magdalena Delkowska inspiracji szukała w Gminie Kościelisko. Położoną w województwie podlaskim Puszczę Knyszyńską i jej leczniczą moc postanowiła sprawdzić Monika Konarzewska z bloga zielonawsrodludzi.pl. W kręgu zainteresowań Katarzyny Łaskawiec i Tomasza Sawirskiego, autorów bloga polskapogodzinach.pl, znalazły się wielkopolskie rezydencje.

Teraz ich wpisy konkursowe zostaną poddane ocenie nie tylko przez Jury, ale także internautów. Głosowanie rozpoczyna się 23.11.21 i potrwa do 30.11.21, a swój głos będziemy mogli oddać raz na dobę na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×