II edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka"

Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, ogłaszają II edycję Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską „Teraz Polska Turystyka”. Celem Konkursu jest wspieranie młodych utalentowanych osób, które wybrały turystykę jako ścieżkę swojej edukacji i kariery zawodowej, a także promowanie absolwentów wyróżniających się pasją oraz poziomem wiedzy o turystyce.

Gorąco zapraszamy absolwentów uczelni do udziału w Konkursie, a promotorów prac magisterskich do zachęcania i propagowania informacji o Konkursie. „Teraz Polska Turystyka” to korzyści nie tylko dla samych uczestników, lecz także prezentacja kadry naukowej, oferty edukacyjnej oraz dorobku uczelni.

W Konkursie mogą brać udział absolwenci studiów magisterskich, których:

  • Prace dotyczą turystyki krajowej lub zagranicznej turystyki przyjazdowej do Polski,
  • Prace zostały obronione i ocenione na stopień bardzo dobry,
  • Prace obroniono nie wcześniej niż 1 stycznia 2022 roku.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest przesłanie do POT wypełnionej karty zgłoszeniowej. Szczegółowe warunki udziału zawiera Regulamin.

Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2023 r.

 

Bieżące informacje dotyczące Konkursu dostępne są na stronie www.pot.gov.pl/konkursy oraz https://terazpolska.pl/, a także w mediach społecznościowych FB @Teraz Polska (https://www.facebook.com/TerazPolska) i @PolskaOrganizacjaTurystyczna (https://www.facebook.com/PolskaOrganizacjaTurystyczna).

Zapraszamy do kontaktu na adres e-mail konkurs.tpt@pot.gov.pl.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×