III edycja konkursu Polskie Marki Turystyczne

Ruszył nabór do III edycji konkursu Polskie Marki Turystyczne, prowadzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki we współpracy z Polską Organizacją Turystyczną. Udział w nim jest szansą na popularyzację miejsc, które warto odwiedzić w Polsce.

Ideą projektu jest stworzenie katalogu najbardziej atrakcyjnych, profesjonalnie zarządzanych regionów Polski. Marka Turystyczna powinna być łatwo identyfikowalna przez turystów i wyróżniać się z oferty rynkowej, reprezentując wysoki poziom jakości oraz skutecznie pobudzając ruch turystyczny na danym obszarze.

Laureaci tytułu „Polska Marka Turystyczna” zostaną włączeni w wybrane działania promocyjne prowadzone przez Polską Organizację Turystyczną na rynku krajowym, w tym będą promowani na dedykowanych profilach Polskich Marek Turystycznych oraz na profilach mediów społecznościowych prowadzonych przez POT. Zarządcy Polskich Marek Turystycznych będą mogli skorzystać z przeznaczonych dla nich szkoleń oraz warsztatów.

W tym roku promocja Laureatów projektu odbywała się podczas licznych wydarzeń, wśród których można wymienić m.in.: Tour de Pologne, Dzień dziecka w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Otwarcie Sezonu Turystycznego na Dolnym Śląsku we Wrocławiu, Piknik nad Odrą w Szczecinie, Nowotarski Piknik Lotniczy w Nowym Targu, Tydzień Kultury Beskidzkiej w Żywcu. Polskie Marki Turystyczne były promowane również w prasie. Artykuły na temat Marek były publikowane m.in. w wakacyjnych wydaniach National Geographic Traveler oraz w magazynie Eden – Polska na Weekend.

Aby wziąć udział w konkursie, wejdź na stronę Polskich Marek Turystycznych i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Na zgłoszenia czekamy do 16 listopada 2023 roku.

Regulamin

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×