Kampania informacyjno-edukacyjna „Odpoczywaj na wsi” w 2020 roku

Oferta wypoczynku na wsi obejmuje nie tylko noclegi, smaczną kuchnię czy możliwość uczestniczenia w codziennym życiu rolnika, ale również daje możliwość realizacji pasji np. jeździectwo, wędkarstwo, grzybobranie, aktywny wypoczynek itp.

W celu popularyzacji wypoczynku na wsi Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi realizuje kolejną edycję Kampanii  „Odpoczywaj na wsi”. Kampania obejmuje promocję podczas najważniejszych targów turystycznych  w Polsce m.in w Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Warszawie, Szczecinie, Opolu, Katowicach, Toruniu.

Na stoiskach wystawienniczych prezentowana jest szeroka oferta gospodarstw agroturystycznych, zagród edukacyjnych, a także innych form wypoczynku na obszarach wiejskich.  Odwiedzający stoisko mogą aktywnie uczestniczyć w różnego rodzaju konkursach, zabawach oraz warsztatach edukacyjnych i rękodzielniczych.

Prezentacji targowej towarzyszą konferencje, seminaria oraz szkolenia związane z tematyką turystyki wiejskiej.

Za merytoryczną obsługę stoisk wystawienniczych w ramach projektu „Odpoczywaj na wsi” w 2020 roku zapewnia konsorcjum w składzie: Polska Federacja Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne” oraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Kraina Lessowych Wąwozów”.

Wszystkie informacje dotyczące Kampanii „Odpoczywaj na wsi”  dostępne są na stronie: odpoczywajnawsi.pl 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×