Kolejna edycja prestiżowego konkursu dla najlepszych prac magisterskich z zakresu turystyki!

Już po raz trzeci Polska Organizacja Turystyczna i Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska" zapraszają do udziału w Konkursie na Najlepszą Pracę Magisterską "Teraz Polska Turystyka". Konkurs ma na celu docenić i promować młodych, utalentowanych badaczy, którzy swoją karierę naukową i zawodową wiążą z turystyką.

Dla kogo jest ten konkurs?

 

Konkurs skierowany jest do absolwentów wszystkich kierunków, których praca magisterska porusza tematykę rozwoju, zarządzania i marketingu w turystyce krajowej lub zagranicznej przyjazdowej do Polski. Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się osoby, których praca magisterska została obroniona z wynikiem bardzo dobrym nie wcześniej niż 1 stycznia 2022 roku.

Jak zgłosić swoją pracę?

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej do Polskiej Organizacji Turystycznej na adres: konkurs.tpt@pot.gov.pl.

Nagrody

Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne oraz możliwość zaprezentowania swojej pracy podczas uroczystej gali finałowej.

Termin zgłoszeń

Zgłoszenia prac można przesyłać do 10 października 2024 roku.

Dołącz do nas i buduj przyszłość polskiej turystyki!

Organizatorzy konkursu zachęcają wszystkich studentów i absolwentów, którzy pasjonują się turystyką i prowadzą badania w tej dziedzinie, do zgłaszania swoich prac magisterskich. To doskonała okazja do zaprezentowania swoich osiągnięć naukowych i zdobycia prestiżowego wyróżnienia.

Szczegółowe warunki udziału w Konkursie określa Regulamin. Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2024 roku.

Informacje na temat konkursu dostępne są na stronie internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej:  https://www.pot.gov.pl/pl/konkurs-na-najlepsze-prace-magisterskie-teraz-polska-turystyka oraz na stronie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” : https://terazpolska.pl/

Zachęcamy do kontaktu drogą mailową: konkurs.tpt@pot.gov.pl

Dołącz do naszej inicjatywy i bądź częścią przyszłości polskiej turystyki!

POBIERZ:

Karta zgłoszenia

Regulamin

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×