Nowy Kierunek studiów podyplomowych - Event Manager

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii uruchamia nowe studia podyplomowe, realizowane pod patronatem Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.

Po raz pierwszy zarządzania eventami będzie można uczyć się na kursie stworzonym przez renomowanych ekspertów-praktyków, od lat zajmujących się organizacją, promocją oraz sprzedażą wydarzeń.

EVENT MANAGER to dwusemestralne studia podyplomowe w Krakowie, stworzone przez ekspertów-praktyków, od lat zajmujących się organizacją, promocją oraz sprzedażą eventów. Innowacyjna formuła, małe grupy oraz w pełni praktyczny program to nie tylko gwarancja olbrzymiej porcji wiedzy, ale także szansa na inspirujący networking, który zaowocuje wspólnymi projektami oraz rozwojem kariery w branży.

W programie m.in. CSR w przemyśle spotkań, komunikacja marketingowa i media społecznościowe, zarządzanie projektami eventowymi, organizacja targów i kongresów, prawo w przemyśle spotkań.

Event manager to zaufany doradca klienta, który stworzy i zrealizuje oryginalny scenariusz wydarzenia oraz przygotuje wyjątkową kreację. W trakcie studiów słuchacze otrzymają od swoich mentorów pakiet umiejętności i inspiracji, pozwalających na realizację najbardziej ambitnych projektów w branży MICE”. - mówi Anna Jędrocha - współautorka programu studiów.

Studia kierowane są do przedstawicieli kadr zatrudnionych w branży MICE, zainteresowanych poszerzeniem kwalifikacji i aktualizacją wiedzy oraz dalszym rozwojem kompetencji zawodowych, do osób zainteresowanych uzyskaniem nowych kwalifikacji niezbędnych do podjęcia pracy w branży eventowej, a także wszystkich tych, którzy planują rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej w przemyśle spotkań.

Szczegóły na stronie uczelni:

http://www.wste.edu.pl

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×