Pierwsze w Polsce targi turystyki medycznej we wrześniu w AmberExpo!

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio odbędą się w dniach 23-24 września 2022 roku w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AmberExpo w Gdańsku.

Wszyscy odczuwamy skutki zdrowotne pandemii COVID. Wiele się zmieniło w naszym codziennym życiu, wpływając negatywnie na nasze zdrowie. Nadal chcemy się poznawać, spotykać i rozmawiać. Jednym z najczęściej poruszanych tematów rozmów jest oczywiście zdrowie, a właściwie jego brak.

Chcąc zwiększyć dostępność wiedzy o usługach medycznych, profilaktyce zdrowotnej i rehabilitacji Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. przygotowały specjalne wydarzenie. MTG S.A. organizuje pierwsze w Polsce Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej Curatio.

Wydarzenie jest skierowane do pacjentów i osób poszukujących usług medycznych. Na targach znajdziecie informacje o usługach i produktach medycznych z dziedziny turystyki medycznej, bariatrii, rehabilitacji pocovidowej, fizjoterapii, leczenia niepłodności, leczenia wad wzroku, medycyny estetycznej, stomatologii, spa and wellness i wiele innych. Zobaczycie ofertę sanatoriów, klinik, szpitali i gabinetów specjalistycznych, producentów suplementów i urządzeń medycznych.

Oferta targów jest wzbogacona o odbywające się równolegle konferencje turystyki medycznej oraz spotkania pacjentów i specjalistów związanych z bariatrią - Mega-Info-CHLO-Spot.

Wstęp na targi Curatio jest bezpłatny.

Targi równocześnie będą odbywały się online, na specjalnie przygotowanej nowoczesnej platformie. Platforma daje możliwość udziału w wydarzeniu odwiedzającym i wystawcom z zagranicy, którzy nie mogą być obecni na targach stacjonarnie. Szczegóły i rejestracja dostępne na stronie internetowej curatio.pl.

Targi Curatio są również miejscem promocji dla firm i placówek obecnych na rynku medycznym oraz propagowania turystyki medycznej. Targi umożliwiają spotkanie środowiska turystycznego z medycznym, klinik i pacjentów, usługodawców i klientów, podmiotów z rynku krajowego i międzynarodowego.

Dla wystawców w AmberExpo jest przygotowana nowoczesna przestrzeń wystawiennicza, możliwości realizacji spotkań biznesowych na stoiskach targowych i specjalnie przygotowanych vip roomach. Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. jako organizator i gospodarz targów Curatio oferuje również działania promocyjne i szkolenia wspierające wystawców jako dodatkową korzyść z udziału w wydarzeniu.

Formularz zapisu na wydarzenie znajduje się TUTAJ.

 

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×