Poznaliśmy laureatów 7. Turystycznych Mistrzostw Vlogerów i Blogerów

Wybrano finałową 16tkę. Każdy z twórców reprezentować będzie inny region.

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów i Blogerów to wyjątkowe, coroczne przedsięwzięcie organizowane przez Polską Organizację Turystyczną skupiające kreatywnych vlogerów i blogerów. Głównym celem Mistrzostw jest promowanie krajowej turystyki oraz idei zrównoważonego transportu poprzez zaangażowanie influencerów zajmujących się tymi zagadnieniami. W ramach Mistrzostw uczestnicy rywalizują ze sobą poprzez publikowanie tekstów, zdjęć i filmów na temat każdego z 16 województw, inspirując Polaków do aktywnego spędzania czasu i poznawania ciekawych miejsc swojego kraju.

Najlepsi w tegorocznej edycji konkursu okazali się reprezentanci województwa małopolskiego, Karolina i Filip Mleczek – autorzy vloga „Pora na Wycieczkę.

Drugie miejsce zajęli Angelika i Mateusz Grzegorzek – reprezentujący województwo lubelskie znani jako MyNaSzlaku.

Podium zamykają Agnieszka i Mariusz Majewscy, którzy prowadzą kanał Ahoj Przygodo  i w konkursie promowali województwo lubuskie.

Kapituła konkursu wyróżniła ponadto ambasadorów woj. warmińsko-mazurskiego, Dorotę i Jarosława Kowalskich, autorów kanału Szalone Walizki.

Nagrodę dodatkową w kategorii blog otrzymali reprezentanci woj. śląskiego Ewa i Rafał Zbrzeżni – autorzy vloga Aktywni w podróży

Nagrodę dodatkową w kategorii TikTok otrzymali Ela i Łukasz Tobiasz z vloga  EndlessTravel
 

Wszystkie prace konkursowe można obejrzeć na stronie: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×