Razem dla turystyki

W związku z niesłabnącym zapotrzebowaniem na rzetelne i sprawdzone informacje Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego uruchamia serwis branżowy, gwarantujący dostęp do najnowszych wiadomości, finansowych i poza finansowych form wsparcia, jak również aktualnych badań i analiz dotyczących turystyki.

Szczegóły na stronie: https://razemdlaturystyki.visitmalopolska.pl/

W aktualnościach można znaleźć zalecenia, instrukcje postępowania, zasady bezpieczeństwa oraz bieżące informacje na temat sytuacji epidemiologicznej w Małopolsce. W tym miejscu prezentowana jest również oferta kulturalna Małopolski online. W czasie zagrożenia jesteśmy zmuszeni do pozostania w domach. Nie oznacza to jednak, że życie kulturalne w Małopolsce przestało istnieć. Kultura przeniosła się do sieci. Wirtualnych propozycji ze strony małopolskich instytucji kultury wciąż przybywa. Zapraszamy do ich śledzenia.

O przyjętych i planowanych przez władze Województwa Małopolskiego rozwiązaniach i działaniach na rzecz przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz beneficjentów środków unijnych dowiecie się Państwo odwiedzając zakładkę „sprawdź, gdzie szukać wsparcia”. Podpowiadamy także, gdzie znaleźć aktualne informacje na temat rozwiązań rządowych dotyczących zminimalizowania trudnej sytuacji przedsiębiorców.

Epidemia koronawirusa obudziła w społeczeństwie pokłady solidarności ze słabszymi, bardziej pokrzywdzonymi. Z każdym dniem przymusowego odosobnienia, pracy zdalnej i zamkniętych szkół w mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej inicjatyw, mających na celu pomoc w przetrwaniu tego niezwykle trudnego okresu kwarantanny. W zakładce „sprawdź, jak możesz pomóc” autorzy strony podsuwają pomysły i propozycje w jaki sposób turyści i mieszkańcy Małopolski mogą włączyć się do pomocy i w akcie solidarności wesprzeć lokalną turystykę.

Na stronie publikowane są również i na bieżąco aktualizowane najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi (FAQ)

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×