Uruchomiono serwis o Tarczy Antykryzysowej

Rząd RP stworzył witrynę, która ma pomóc polskim firmom skorzystać ze wszystkich narzędzi, które daje Tarcza Antykryzysowa. Serwis będzie przekierowywać na strony, na których można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie. Uruchomiona zostanie również infolinia dla przedsiębiorców.

Informacje o wszystkich narzędziach, jakie oferuje Tarcza, i sposobach wnioskowania o pomoc znaleźć można na uruchomionej stronie internetowej: www.gov.pl/TarczaAntykryzysowa

Celem przygotowanych przez nas rozwiązań w ramach Tarczy antykryzysowej jest pomoc dla polskich firm, by mogły przetrwać ten najtrudniejszy czas. (…) Proszę właścicieli firm oraz zarządy o zapoznanie się z elementami Tarczy Antykryzysowej. Ministrowie mojego rządu są do Waszej dyspozycji – powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Na stronie można dowiedzieć się komu przysługuje wsparcie, na czym polega, w jakim zakresie jest przyznawane. Uruchomiona zostanie także infolinia dla przedsiębiorców. Oprócz tego wszyscy użytkownicy będą mogli zadawać pytania poprzez specjalną ankietę dostępną w zakładce "Pytania i odpowiedzi".
Serwis będzie przekierowywać na strony, na których można złożyć elektroniczny wniosek w danej sprawie. Z uwagi na złożoność wielu mechanizmów pomocowych oraz szeroką gamę oferowanych w pakiecie produktów, witryna będzie cały czas ewoluowała.

Źródło: www.gov.pl/web/tarczaantykryzysowa, data dostępu: 2.04.2020

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×