Wybierz najlepszych YouTuberów VI Turystycznych Mistrzostw Vlogerów!

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to jedyny konkurs w Polsce promujący turystykę krajową, który łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. W tym roku wydarzenie skierowane jest do twórców wideo. Ważną częścią konkursu jest głosowanie online na najciekawsze relacje reprezentantów poszczególnych regionów, które potrwa do 18 czerwca br.

Głosowanie polega na wyborze reprezentanta danego regionu, a następnie weryfikacji i potwierdzeniu mailowym przesłanym na adres podany w formularzu na stronie https://mistrzostwablogerow.polska.travel/#glosowanie. Głos na wybranego kandydata można oddać nie częściej niż raz na 24 godziny. Wyniki zabawy będą opublikowane dopiero po zakończeniu głosowania, tj. 19 czerwca br.

W ramach konkursowej rywalizacji podróżnicy, których spośród otrzymanych zgłoszeń wybrała powołana przez Polską Organizację Turystyczną kapituła, mają za zadanie wykonanie określonych w konkursie zadań – publikację dwóch filmów na autorskim kanale YouTube oraz mediach społecznościowych. O tym kto wygra zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów (25%), zasięgi wygenerowane przez vlogerów (25%) oraz ocena Kapituły składającej się z reprezentantów branży turystycznej (50%). Laureatów Mistrzostw poznamy pod koniec czerwca br. 

Wszyscy biorący udział w Konkursie vlogerzy otrzymają wynagrodzenie finansowe za swoją pracę, a dla trójki zwycięzców Mistrzostw przewidziane są dodatkowe nagrody pieniężne: 15 000 zł (I miejsce), 8 000 zł (II miejsce), 5 000 zł (III miejsce).

Więcej informacji na stronie: www.mistrzostwablogerow.polska.travel

Finałowa szesnastka VI Turystycznych Mistrzostw Vlogerów:

 1. WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE - Niech to SZLAK
 2. WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE - Ekwipunek Dźwigany Codziennie
 3. WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE - Nauka w plecaku
 4. WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE - My na szlaku
 5. WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE - Mniejsze od trzech
 6. WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE - Bike Show CC
 7. WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE - Gdzie los poniesie
 8. WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE - Dobrze pojechane
 9. WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE - Pora na wycieczkę
 10. WOJEWÓDZTWO PODLASKIE - TraveLOVE
 11. WOJEWÓDZTWO POMORSKIE - Loverowi
 12. WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE - Niezwykłe miejsca w Polsce
 13. WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE - Kuba on Tour
 14. WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE - Na szlaku przygód
 15. WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE - Calluna Trip
 16. WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE - MKM Hobby
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×