Znajdź pomysł na weekendowy wyjazd

Nie wiesz co robić w weekend? Chcesz odpocząć na świeżym powietrzu, ale niekoniecznie daleko od domu? Poznaj pierwsze materiały stworzone przez 16 finalistów Turystycznych Mistrzostw Blogerów i zainspiruj się. Akcja odbywa się we współpracy z regionalnymi organizacjami turystycznymi.

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów to jedyna akcja w Polsce promująca turystykę krajową, która łączy w sobie nowoczesne formy przekazu i element grywalizacji. Pod koniec września Polska Organizacja Turystyczna wybrała 16 blogerów, z których każdy reprezentuje jeden region Polski. Ich zadaniem jest przygotować minimum dwa wpisy oraz jeden materiał wideo (film), a także sześć postów na Facebooka oraz sześć postów na Instagram, które dotyczyć będą kilkudniowego wypadu do przydzielonego województwa.

Zachęcam państwa do odwiedzenia strony mistrzostwablogerow.polska.travel i zapoznania się z pierwszymi materiałami. Jestem przekonana, że nie tylko znajdziecie tam gotowe pomysły na udany weekend, ale także inspiracje, które będą motywacją do spędzenia czasu na łonie natury. Turystyka aktywna to naprawdę bezpieczna forma wypoczynku. Dzięki niej możecie państwo wzmocnić układ odpornościowy i odpocząć od codzienności — powiedziała Anna Salamończyk-Mochel, p.o prezesa POT.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji Turystycznych Mistrzostw Blogerów są nieodkryte, ale warte odwiedzenia zakątki Polski oraz inspiracje do wykorzystania bonu turystycznego. Wszystkie materiały znajdą Państwo na stronie internetowej mistrzostw. Podróżnicy mają do 5 listopada czas na wykonanie określonych w konkursie zadań. Od 10 do 24 listopada na stronie mistrzostwablogerow.polska.travel odbędzie się głosowanie, w którym każdy będzie mógł wskazać faworyta. Zwycięzców konkursu poznamy w grudniu. O tym kto wygra, zdecydują trzy czynniki: wyniki głosowania internautów, zasięgi wygenerowane przez blogerów oraz opinia kapituły.

Zwycięzca mistrzostw otrzyma łącznie 13,5 tys. zł netto, oraz możliwość dalszej współpracy przy projektach realizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. Nagroda za zajęcie drugiego miejsca to 8,5 tys. zł netto, a bloger, który zajmie trzecie miejsce otrzyma łącznie 6,5 tys. zł netto.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×