XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE

XI Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & ACTIVE LIFE odbędą się od 30 listopada do 1 grudnia 2019 w Kielcach.

Nowa nazwa i rozszerzony zakres branżowy wydarzenia to szansa na wielki sukces kolejnej edycji wystawy.

Wszystkich zmęczonych zgiełkiem miasta, spragnionych spokoju, bliskości natury, rodzinnego odpoczynku i sportowych wrażeń zapraszamy do zapoznania się z ofertą targów Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life, które odbędą się w Targach Kielce.

Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do promocji w kontekście weekendowych wyjazdów i sprzedaży ofert wypoczynku aktywnego i rodzinnego w Polsce i za granicą. Kilkanaście tysięcy gości corocznie  odwiedzających  targi AGROTRAVEL & Active Life oraz inne towarzyszące im wydarzenia, korzysta z ofert i informacji zebranych na targach i ocenia je jako bardzo przydatne i interesujące.

Wystawcami są:

  • regiony, miasta, powiaty i gminy promujące aktywny wypoczynek, turystykę rodzinną oraz weekendowe zwiedzanie miast, tzw. city breaks
  • organizacje turystyczne, lokalne grupy działania
  • biura podróży posiadające w ofercie pakiety turystki aktywnej, rodzinnej i weekendowej
  • parki tematyczne i parki rozrywki, aquaparki
  • atrakcje turystyczne: obiekty zabytkowe i współczesne, kulturowe, sportowe, rozrywkowe, muzea, szlaki turystyczne, parki narodowe, wioski tematyczne, zagrody edukacyjne
  • firmy i instytucje działające w sektorze rekreacji oraz aktywnego wypoczynku
  • producentów i dystrybutorów sprzętu turystycznego, przewoźników turystycznych
  • wydawnictwa turystyczne, portale podróżnicze, ubezpieczenia turystyczne, portale rezerwacyjne

Podczas wydarzenia, jak co roku odbędzie się wiele spotkań merytorycznych, w tym konferencje, debaty i seminaria. W programie targów nie zabraknie artystycznych warsztatów dedykowanych zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

W piątek 29 listopada organizatorzy zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji: „Marka terytorialna - jak ją kreować, wzmacniać i promować  z korzyścią dla gospodarki turystycznej?”.

Szczegóły na stronie organizatora

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×