XIV Forum Promocji Turystycznej

Redakcja portalu WaszaTurystyka.pl zaprasza na 14 już edycję Forum Promocji Turystycznej. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.

Podczas tej edycji zaprosimy organizatorzy zapraszają do zupełnie nowego obiektu. Każdy z uczestników będzie miał niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć, jak lotnisko jeszcze nie obsługujące pasażerów pełni funkcję obiektu konferencyjnego.

Wydarzenie to odbędzie się 11 kwietnia 2024 w Centrum Edukacji Ekologicznej Hydropolis we Wrocławiu

Forum jest odpowiedzią na potrzebę profesjonalizacji narzędzi promocji w polskiej turystyce, integracji środowiska i wymiany doświadczeń pomiędzy uczestnikami całego rynku turystycznego. Odbywa się ono cyklicznie od 2016 roku, a dotychczas w dwunastu edycjach wzięło udział blisko 600 znawców z zakresu szeroko rozumianej branży turystycznej. W poprzedniej edycji uczestniczyło ponad czterdziestu ekspertów z kraju i zagranicy.

Już teraz zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału.

Podczas wydarzenia można wysłuchać mądrych i ważnych głosów w sprawach obchodzących nie jeden z sektorów turystyki, a wszystkich.

To właśnie tutaj przyjeżdżają bajważniejsze osoby decydujące nie tylko o promocji turystycznej Polski, poszczególnych regionów i miast, ale decydujące o kondycji polskiej turystyki – od agentów turystycznych, przez prezesów największych touroperatorów, najważniejszych ludzi z branży hotelarskiej, przedstawicieli linii lotniczych i innych przewoźników, samorządowców, po ministrów.

Atmosferę rozgrzewają Pojedynki Ekspertów, ale nie mniej ważne i gorące są rozmowy kuluarowe. Forum przez lata stało się okazją do nieformalnych spotkań, rozmów.

 
Szczegóły na:
https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności
×